Telefon: (352) 336 3109
TÜRKİYENİN EN BÜYÜK MOBİLYA ÜRETİM VE SATIŞ MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Meslektaşlarımız Kayseri Mobilya sektöründe yeni bir dönemin başlangıcı olacak projelerimizde şükürler olsun inşaat süreci artık başlıyor. Bizlerde hem Oda hem de Kooperatif Yönetim Kurulu olarak yeni bir çalışma dönemine Bismillah diyoruz. Öncelikle şunu bir kez daha ifade etmek istiyorum, yapmış olduğumuz ürünleri, kendimizi de yenilemeliyiz. 

İnşaatlar devam ederken bizlerde bunun mücadelesini vereceğiz. Oda ve Kooperatif Yönetimlerimiz dışında sektörümüze yön veren, sahip olduklan bilgi ve tecrübelerden faydalanarak sektörde yeni bir dönemin başlamasına vesile olacak sitemizin gelecekteki yönetim kurulunu bugünden gayri resmide olsa oluşturarak çalışmalara başlıyoruz. Yeter ki bizi dinleyin, çalışmalanmiza destek olun. Büyüyen sadece işyerlerimizin metrekareleri değil, tasanmlanmız olmalı, üretimimiz olmalı, meslegimize bakış açimız olmalı. Kayseride birbirimizle değil yurt içindeki ve yurt dışındaki rakiplerimize mücadele etmeliyiz. Çok sayıda üretmek, çok üretince çok satıp fazla kar etmek gibi bir algı her Kobi için dogru yol değildir. 

Dünya mobilya ticaretinde Çin ihracat liderliğini artırarak devam ettiriyor, italya hariç ihraç edilen mobilyalann kilogram değeri 2,5-Dolar ile 4- Dolar arasında değişmektedir. Dünya mobilya sektörü fiyatta rekabet ederken italya diğer ülkelerin 4-5 katı fiyata katma değeri yüksek mobilya satarak hem rekabette önde gidiyor hem de karlılıkta. Kobilerimizin üretim politikası artık çok üretmek değil tasarım harikası, kaliteli ve katma değeri yüksek az sayıda mobilya üretmek olmalıdır. Tasarım, üretim ve tanıtım alanındaki çalışmalanmız başlıyor, tüm Kobilerimizi faydalanmaya davet ediyor, yeni işyerlerimizde, yeni üretim anlayışlarıyla, yeni tasanm ve modellerimizle Türk mobilya sektöründe yepyeni bir döneme merhaba demek istiyoruz. Bu projeler sizlerin bize olan güveninin eseridir, şahsım ve yönetim kurulum adına sizlere teşekkür ediyor, hayırlısıyla inşaatlann bittigini, kiracı değil mülk sahibi olduğumuz günleri görmeyi Yüce Mevladan temenni ediyorum. Projelerimizin bol bereketli kazançlara vesile olması dileğiyle, saygılar sunuyorum. 


Çözüm Ortağımız

Inno Soft Yazılım Ar-Ge ve Reklam Tic.Ltd.Şti.
  • Adres: Erciyes Teknopark-2.Bina No:65/20 Melikgazi/Kayseri

  • Telefon: (352) 501-0099

  • Email: info@innosoft.com.tr

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Oymaağaç Mah. 5062 Cad. No:59/A Kocasinan/KAYSERİ

  • Telefon: (352) 336 3109

  • Telefon: (352) 336 3110

  • Fax: (352) 503-0108

  • Email: info@erciyeskss.com

Bizi Takip Edin!